YouTube ‘Extreme’ bubeník uchvácen zvukovou kartou EVO 16

EVO 16 mi otevřelo tolik nových možností,“ říká vášnivý, energický bubeník a tvůrce obsahu Tobines poté, co poprvé vyzkoušel nové audio rozhraní. Vše se odehrálo ve skladišti v Leedsu.

YouTube ‘Extreme’ bubeník uchvácen zvukovou kartou EVO 16

Vloženo 21. 09. 2022

„Nahrávání na podivných a nečekaných místech je atmosféra, o kterou se snažím,“ vysvětluje. "Chci vytvořit jedinečná a zábavná videa založená na bubnech a hudbě."

Zní to stejně dobře jako jakákoliv profesionální studiová sada.“

S téměř 200 tisíci sledujícími na YouTube je bubnování skutečně Tobinesovou celoživotní vášní. Nebojí se přijmout ani nekonvenční výzvy. Na začátku letošního roku hrál na své bubny na korbě jedoucího monster trucku. S příchodem svého nového rozhraní EVO od Audient se nyní snaží posunout své hranice ještě dále. „Vidím, že EVO 16 je velkou součástí toho, co se bude dít do budoucna."

"Když jsme EVO 16 poprvé použili, sotva jsme si všimli, že to hlavní už máme k dispozici. Kdo jste někdy nastavovali audio úrovně pro nahrávání, víte, že toto je splněný sen každého technika."

Při procvičování EVO 16 použili k nastavení zisku celé své bicí sady revoluční funkci Smartgain – v tomto případě pomocí všech osmi kanálů – což trvalo méně než 20 sekund. A první dojmy? „Naprosto neskutečné. Zní to úžasně.” Poté, co se posadil s profesionálními monitoring sluchátky, Tobines dodal: "Zní to stejně dobře jako jakákoliv profesionální studiová bicí sada." Fakt pochvala.

Technologie EVO 16 je pro mě tak vzrušující, protože svou práci odvede perfektně za zlomek času oproti běžným audio rozhraním. To nám umožňuje soustředit se na bláznivé koncepty!“ EVO bude nyní součástí našich bláznivých konceptů i v budoucnosti. Na co se můžeme těšit příště ? Tobines toho příliš ale neprozradí. „Kam půjdeme příště… kdo ví?! Vlastně jsem kvůli EVO 16 svoje plány změnil. Otevřelo se mi tolik nových možností, kde můžeme nahrávat. Ale přemýšlím o nastavení sady na pohyblivou transportní plošinu."

Koupit kartu EVO16 na eshopu