Ozvučení aul, přednáškových sálů a tříd

Ozvučení aul, přednáškových sálů a tříd

Vhodně zvolené ozvučení zajišťuje komfort posluchačů a přednášejících, důraz je kladen na maximální jednoduché a bezúdržbové ovládání. Specifické požadavky hudebních tříd řešíme individuálně dle zamýšlených činností, s ohledem na široké využití prostor.

Více informací
Scénické osvětlení aul a tělocvičen

Scénické osvětlení aul a tělocvičen

Scénické osvětlení je doplňkem k hlavnímu osvětlení společenských místností. Zajišťujeme jeho plnou integraci se stávajícími technologiemi, sdružené intuitivní ovládání a maximální komfort obsluhy.

Více informací
Silnoproudá elektroinstalace

Silnoproudá elektroinstalace

Veškeré instalace jsou více či méně závislé na napájení elektrickým proudem. Jde zejména o hlavní a efektové osvětlení, napájení výkonových jednotek audiovizuální techniky. Menší projekty mohou být zahrnuty do stávající rozvodné sítě, komplexní systémy zpravidla vybavujeme separátními rozvodnami s technickým zázemím pro audiovizuální zařízení.

Více informací
Evakuační systémy

Evakuační systémy

Přemýšlíme dlouhodobě, a proto nabízíme komplexní řešení evakuačních systémů, které zahrnujících profesionální poradenství, plánování systému na míru dle požadavků zákazníka až po dodávku a instalaci systému včetně finálních provozních zkoušek a nutných certifikací EN54-4 a EN54-16 platné legislativy.

Více informací
Stavební akustika

Stavební akustika

Stavební akustika řeší oddělení ruchů z okolí od daného prostoru zvukovou izolací. Jde o vzájemné akustické oddělení dvou prostorů, projevující se potlačováním zvuku při jeho šíření z jedné místnosti do druhé. Ideálně jsou tyto úpravy součástí prováděcí dokumentace ještě před samotnou stavbou. Je však možné tyto úpravy realizovat do stávajících objektů za pomoci speciálních akustických materiálů.

Více informací

Více informací o projektech.

Služby

Další služby
Další služby

Reference

Další reference
Další reference

Ostatní reference

ZUŠ Bojkovice, ZUŠ Jihlava, ZUŠ Třebíč, ZUŠ Velké Meziříčí, ZUŠ Velká Bíteš, ZUŠ Dačice, ZUŠ Nové Město n. M., ZUŠ Moravské Budějovice, ZUŠ Vranovská, ZUŠ Fulnek, ZUŠ Polná, ZUŠ Bory, Střední průmyslová škola a střední odborná škola Žďár nad Sázavou, DDM Žďár nad Sázavou, Biskupské gymnázium, Základní umělecká škola Jaroslava Kvapila, Speciální mateřská škola Jihlava, Jedličkův ústav Praha – o.s. TAP TAP