Bare Knuckle Pickups Boot Camp

Anglický výrobce boutique snímačů přichází s novou řadu snímačů Boot Camp.

bare-knuckle-boot-camp
bare-knuckle-boot-camp

Vloženo 19. 02. 2018

Těšit se můžete na 3 řady snímačů (Old Guard, True Grit, Brute Force). Rozdělení do těchto řad souvisí s výstupním signálem a stylem hry.

Old Guard

Vybírat můžete mezi humbuckerem, strat, tele a P90. Magnety Alnico II. Řadí se mezi low-output, mají otevřený a dynamický zvuk. Vhodné jsou pro classic blues, rock, country, pop. Lze volit různé varianty dle barvy krytu, s krytem nebo bez.

True Grit

I zde je na výběr mezi humbuckerem, strat, tele a P90. Snímače patří do medium-output a jsou vhodné na žánry jako blues, hard rock, grunge, punk či old-school metal. Lze volit různé varianty dle barvy krytu, s krytem nebo bez.

Brute Force

Jak již název vypovídá, tyto snímače se s ničím nemažou. Opět je na výběr mezi humbuckerem, strat, tele a P90. Jedná se o high-output a své místo nalezne především v žánrech jako progresivní metal, trash a hardcore metal. Opět jsou dostupné varianty s různým provedením barvy krytů, s krytem nebo bez.

Důležité je zmínit, že na snímače je celoživotní záruka a dostupný je pouze u autorizovaných dealerů. U nás bude dostupný skladem na přelomu březen/duben 2018.

Zobrazit produkty Bare Knuckle na e-shopuZobrazit produkty Bare Knuckle na velkoobchodním portálu