Furman ELITE – napájecí distribuční jednotky pro Hi-fi a Home Theater systémy

Nekompromisní čistota napájení Hi-Fi a Home Video systémů.

Furman ELITE - napájecí distribuční jednotky pro Hi-fi a Home Theater systémy

Vloženo 16. 10. 2023

Již více než 40 let je Furman průkopníkem ve vývoji produktů střídavého napájení pro nejnáročnější profesionály v oblasti zvuku, videa a Broadcast. Přestože potřeba původního střídavého napájení není nic nového, technologie ELITE i a její jedinečná implementace jsou revoluční a nemají obdoby.

Extrémní požadavky na střídavý proud, se kterými se setkáváme v profesionální audio/video oblasti, si vyžádaly technologický vývoj daleko přesahující typické produkty pro domácí kino/audiofilní napájení. Ve studiích, live zvuku na koncertech a v televizních a rozhlasových studiích jsou jakékoliv poruchy nepřijatelné. Selhání zařízení nebo jeho špatná funkce zaviněná  špatným napájením jsou mnohdy velmi nákladné.

Totéž platí pro dnešní Hi-fi a Home Theater systémy. Furman technologie je založená na řešení, rozsáhlé technické znalosti a robustní kvalitě provedení a odpovídají na výzvu dnešních často poškozených elektrických vedení. To vše vedlo k vytvoření řady ELITE.

Dnešní elektrické vedení je sužováno RF a EMI parazitním šumem. Při připojování citlivých zařízení k domácí zásuvce se střídavý šum spojuje s kritickými součástmi vašeho systému. Tento šum maskuje signály nízké úrovně a ochromuje výkon. A právě nízko-úrovňový obsah je kritický, protože přenáší klíčové harmonické složky a atmosféru ve zvuku, stejně jako hloubku a čistotu ve videu. Díky exkluzivní technologii lineárního filtrování Furman mohou být nyní audio zesilovače a přehrávače, procesory, televizory, projektory nebo DVD přehrávače napájeny lineárně filtrovaným střídavým proudem. To následně dramaticky snižuje šum a zajišťuje konzistentní špičkový provoz bez ohledu na podmínky zatížení nebo denní dobu. Poprvé uslyšíte a uvidíte váš AV systém tak, jak má být – bez kompromisů.

Další kritickou funkcí je naše exkluzivní sériová vícestupňová ochrana. Toto prakticky bezúdržbové potlačení přepětí zajišťuje nejvyšší možnou úroveň ochrany střídavého proudu, aniž by se obětovala v případě závažného přepětí – žádné poškozené zařízení, žádné servisní zásahy, žádné výpadky. Furman digitální měřič střídavého napětí umožňuje přesné měření vstupního střídavého síťového napětí (cenná výhoda při monitorování systémů, které jsou připojeny k dnešním potenciálně špatným energetickým sítím).

A v případě nízkého osvětlení jsou k dispozici výsuvné LED lampy na předním panelu, které umožňují snadné ovládání zesilovačů, procesorů a AV přehrávačů umístěných pod ním.

Při použití napájecího kondicionéru ELITE si všimnete mnohem jasnějšího, úžasně zaostřeného zvuku a vizuálního obrazu z vašeho systému. Prezentace videa bude ostrá a věrné barvy s větším rozlišením odstínů šedé a černé a také znatelně zlepšenou hloubkou a jasností. Mnohé z technologických pokroků, které byly dříve dostupné pouze v našich vlajkových lodích Reference Conditioners, jsou nyní základními kameny řady ELITE. Nyní může každý těžit z výhod bezkonkurenčního čištění energie a nepřekonatelné přepěťové ochrany.

Koupit ELITE 10 E I na eshopu iMusicdata.czKoupit ELITE-16 PF E I na eshopu iMusicdata.cz