FURMAN – systémy sekvenčního napájení

Profesionální řešení napájení pro nahrávací a postprodukční Audio a Video studia. Nejvyšší standard ochran včetně individuálního postupného spínání napájecích okruhů s možností vzdálené správy.

FURMAN - systémy sekvenčního napájení

Vloženo 04. 01. 2022

Furman dodává profesionálním integrátorům po celém světě inteligentní řešení pro správu napájení. Produkty SmartSequencers ™ kombinují klasickou ochranu a filtraci Furman s postupným zapínáním a vypínáním systému, což umožňuje, aby se velké nebo komplexní  A / V systémy bezpečně zapínaly a vypínaly ve správném pořadí jednoduchým stisknutím tlačítka nebo otočením klávesy.

Většina profesionálních Audio / Video instalací vyžaduje aktivaci audio zesilovačů jako poslední v řadě. Ideálním řešením je AC Power Sequencer - výkonový sekvencer, který zabezpečuje postupné zapínání napájení po samostatných skupinách.

K nejčastějšímu poškození AV zařízení nastává, když jsou nesprávně zapnuta nebo vypnuta. Sekvenční výkonové napájení umožňuje postupné zapnutí zařízení a zabraňuje obávanému „lupnutí“, ke kterému dochází při vypnutí zařízení zpracovávajícího audio signál propojeného na stále aktivním vstup zesilovače. k nejčastějšímu poškození zařízení nastává, když jsou nesprávně zapnuta nebo vypnuta. Sekvenční výkonové napájení umožňuje postupné zapnutí zařízení a zabraňuje obávanému „lupnutí“, ke kterému dochází při vypnutí zařízení zpracovávajícího audio signál propojeného na stále aktivním vstup zesilovače.

Zařízení Furman řady Contractor Series také umožňuje, aby napájení připojená zařízení byla ovládána nejen v bezprostřední blízkosti obsluhy, ale i dálkově.

 

Koupit Furman CN-3600S E na eshopu imusicdata.czKoupit Furman PS-8RE III na eshopu imusicdata.cz