LSC Lighting Systems Mantra Lite

Mantra je moderní DMX/ArtNet konzole pro řízení vícekanálových LED reflektorů, konvenčních světel i otočných hlav.

LSC Lighting Systems Mantra Lite

Vloženo 12. 10. 2016

Mantra v sobě kombinuje jednoduchost klasické fader konzole a moderní grafické rozhraní na dotykovém displeji. Software je velmi intuitivní i pro laika. Cílovou skupinou jsou kulturní domy, hudební kluby, kostely a malá divadla.

Pokročilým uživatelům nabízí Mantra možnost uložit až 1000 cues/animations v rámci 100 cuelists/chases a přehrávat současně až 10 playbacků. Mantra zvládne individuálně řídit až 24 zařízení, každé s fyzickým faderem pro intenzitu. Volitelně lze konzoli Mantra Lite doplnit až o dva USB wingy. Každý wing rozšíří Mantru o 12 zařízení, 10 playbacků a jeden DMX výstup. Maximální konfigurace je tedy 48 zařízení, 30 playbacků a 3 DMX výstupy.

Velký 7,2“ kapacitní displej poskytuje komfortní uživatelské rozhraní pro veškeré operace. RGB, RGBA, RGBAW a další systémy barev lze jednoduše míchat dotykem v barevném spektru (colour picker). PAN/TILT pohyby dotykem jako na trackpadu. Všechny ostatní parametry se ovládají virtuálními fadery na dotykovém displeji.

Mantra má unikátní funkci ANIMATE, díky které jednoduše vykouzlíte chase efekt s intenzitou, barvou nebo PAN/TILT pohyby v rámci jedné Cue. Samotná funkce ANIMATE činí z Mantry jednu z nejvýkonnějších konzolí ve své třídě.

Dalším silným nástrojem jsou pohybové vzory SHAPES s podrobným nastavením parametrů. Funkce FAN (vějíř) funguje v barevném spektru (colour picker) i v sekci pohyby. Všechny provedené kroky lze vrátit zpět systémem UNDO/REDO.

Knihovnu světel a verzi software lze jednoduše instalovat z USB disku stejně jako ukládat a nahrávat soubory show.

Mantra mimo jiné vyhrála prestižní PLASA Innovation Award 2016, která je udělována experty v oboru.

Zobrazit LSC Mantra Lite

Zobrazit LSC Mantra Lite Wing

zobrazit LSC Mantra Lite zobrazit LSC Mantra Lite Wing