Mojave Audio MA-37 – legenda ožívá

Retro. Futuristický. Jsme hrdí na to, že Vám můžeme představit moderní pohled držitele ceny Technical Grammy Davida Royera na legendu – Sony C-37A.

Mojave Audio MA-37 - legenda ožívá

Vloženo 10. 12. 2021

Legendární mikrofon Sony C-37A známý svým vysokým headroomem a schopností zkrotit křehký high-end, který se stal skvělým pracovníkem v 60' letech, zejména během zlatého věku hollywoodských nahrávek – éry „Wrecking Crew“ (kolektivu studiových hudebníků z LA, kteří mají za sebou tisíce nahrávek a stovky hitů TOP40 ). Studia jako Capitol Records a Sunset Sound získala množství těchto mikrofonů, které používají dodnes. Od Leonarda Bernsteina počínaje a Columbia Symphony Orchestru a Voice over legendy Mela Blanca (hlas více než 400 postav, od Bugs Bunnhoy po Barneyho Rubbla) přes třeba producenta Daniela Lanoise (U2, Peter Gabriel) a konče současnými umělci, jako je Bon Iver, je C-37A jejich „tajnou zbraní“ pro zasvěcené. David Royer, který je fanouškem C-37A už třicet let, chtěl dlouho nabídnout svoji aktualizovanou verzi rodině Mojave a ten čas nakonec přišel. Říká: „Sony si vzala zcela odlišný přístup než Neumann nebo AKG a tím z C-37A vytvořili úplně jiného živočicha“.

V souladu s filozofií designu Davida Royerav jednoduchosti je krása“ je obvod založen na jednostupňovém elektronkovém zesilovači. Ovládací prvky hi-pass filtru jsou umístěny na napájecím zdroji a nabízejí tři možnosti: u (M), 100 Hz (V1) a 200 Hz (V2).

Mojave Audio MA-37 představuje novou vlajkovou loď, která spojuje odkaz legendy s nejmodernější technologií současnosti.

Koupit Mojave Audio MA-37 na eshopu imusicdata.czKoupit Mojave Audio MA-37 na Dealerzone