Největší Silvestr v Evropě s Nexo STM

Fanmeile, berlínská, 1,5 kilometru dlouhá silvestrovská party na ulici, která je největší oslavou příchodu nového roku v Evropě, letos přilákala před  Brandenburskou bránu přes 1,2 miliónu návštěvníků.

Největší Silvestr v Evropě s Nexo STM

Vloženo 15. 01. 2015

Ti na třech scénách sledovali velkolepou show s národními a zahraničními umělci, přenášenou živě televizí ZDF. Společnost Auvisign, pravidelný dodavatel audio technologií pro tuto prestižní akci, se v předchozích letech vždy mohla spolehnout na ověřené systémy NEXO. Tentokrát nastala ideální příležitost podrobit zkoušce nový modulární systém STM M28.

Tony Christie, Katherine Jenkins, Annett Louisan, Howard Carpendale, Tokio Hotel, David Garrett and David Hasselhoff bavili přes milión diváků a společně s nimi přivítali nový rok 2015. Klíčovými hráči byly také společnosti, bez kterých by tato každoroční akce nebyla možná: produkční společnost Wohlthat Entertainment GmbH, ozvučovací Auvisign GmbH, technická Steel United Group, v čele se Silvester in Berlin Veranstaltungen GmbH.

Johanness Raack (Auvisign) byl zodpovědný za distribuci kvalitního zvuku po celé délce 1,5 km dlouhé party míle, od Brandenburské brány po Siegessäule, a také na všech třech pódiích. Nexu oddaný Johanness Raack letos průkopnicky použil nový, kompaktní STM M28 systém, čímž bylo na třech pódiích a zpožďovacích věžích dosaženo použití reproboxů ze všech kategorií produktů NEXO.

Více o produktech NEXO.