Nexo Nano NXAMP4

Kompaktní kombinované řešení procesoru se zesilovačem, které výrazně snižuje náklady pro oblíbené ozvučovací systémy řady NEXO ID a ePS pro maloobchod, pohostinství, modlitebny a firemní instalace.

Nexo Nano NXAMP4

Vloženo 26. 01. 2024

Kompaktní kombinované řešení procesoru se zesilovačem, které výrazně snižuje náklady pro oblíbené ozvučovací systémy řady NEXO ID a ePS pro maloobchod, pohostinství, modlitebny a firemní instalace.

ŠKÁLOVATELNÉ, FLEXIBILNÍ, NÁKLADOVĚ EFEKTIVNÍ

Čtyřkanálové procesorované zesilovače nanoNXAMP4, které jsou k dispozici ve standardní verzi a verzi vybavené Dante, výrazně snižují náklady na ozvučovací systémy NEXO pro maloobchod, pohostinství, modlitebny a firemní instalace, s bezkopromisní kvalitou zvuku

TRADIČNÍ NEXO ZVUKOVÁ KVALITA

Velmi kompaktní a přitom funkcemi nabitý zesilovač třídy D s velmi nízkým zkreslením a vysokou spolehlivostí poskytuje výkon 4 x 250 W a poskytuje stejnou uznávanou kvalitu zvuku a zvukový podpis jako větší TD kontroléry NEXO NXAMPMK2. Zpracování využívá filtrování FIR pro přesný systémový ekvalizér a lineární fázovou kompatibilitu, přičemž jsou k dispozici předvolby pro upravenou řadu reproduktorů, které pocházejí výhradně z populárních řad ID a ePS společnosti NEXO.

PŘIZPŮSOBITELNÝ, OVLADATELNÝ

Vestavěný mix a matrix funkce dále snižují celkové náklady na menší instalace a k dispozici jsou také nástěnné dálkové ovladače, které lze nakonfigurovat tak, aby uživatelé mohli vybírat zdroje a ovládat hlasitost.

WEBOVÉ ROZHRANÍ PRO DESIGN A NASTAVENÍ SYSTÉMU

Nastavení a dálkové ovládání umožňuje vestavěná webová stránka, ke které lze přistupovat prostřednictvím sítě Ethernet nebo Wi-Fi. Intuitivní ovládání umožňuje široká škála parametrů včetně vstupů, oblastí, směrování výstupů, předvoleb zpracování reproduktorů NEXO, zpoždění a systémových informací.

PŘIPRAVENO PRO EXTERNÍ OVLÁDÁNÍ

Zařízení nanoNXAMP4 je kompatibilní s nástroji pro dálkové ovládání a monitorování NEXO NeMo pro síťové ovladače NEXO Powered TD Controllers a standardními protokoly pro dálkové ovládání třetích stran.

ÚSPORA MÍSTA

Model nanoNXAMP4 zabírá jen polovinu šířky racku a výšku 1U, čímž zvyšuje hustotu kanálů. Integrovaný DSP nabízí skutečnou architekturu 4x In / 4x Out s volitelnou konektivitou Dante, to vše bez nutnosti externího procesingu, což vede k výrazné úspoře místa oproti stávajícím řešením zesilovačů NEXO a zároveň k úspoře nákladů a redukci kabeláže.

ÚSPORA ENERGIE

Zesilovač nanoNXAMP4 nešetří jen peníze a místo v racku, ale také energii, a to díky propracované řadě inteligentních pohotovostních režimů, které pomáhají dosáhnout nejlepšího hodnocení Energy Star ve své třídě.