NEXO P12 získal ocenění The PLASA Awards for Innovation

Nový výkonný point-source reprobox NEXO P12 dostal ocenění Audio Innovation na PLASA Show 2019 v Londýně. Tato ocenění se ve spolupráci s časopisem LSi udělují produktům s průkopnickým designem a lidem, kteří za nimi stojí. Tato ocenění jsou velmi uznávaná, protože jsou nezávisle posuzovány týmem expertů s různými odbornými znalostmi z odvětví průmyslu. Letos bylo 36 zúčastněných, z nichž bylo zvoleno celkem 8 výherců z různých kategorií. Jedním z oceněných je i společnost NEXO za reprobox P12 point-source.

NEXO P12 získal ocenění The PLASA Awards for Innovation

Vloženo 01. 10. 2019

GRATULUJEME! Skvělá práce.

P12 je dlouhodobě očekávaným doplněním Nexo produktové řady a je skutečně inovativní, díky důmyslnému systému vyměnitelných úhlovacích zvukovodů, díky kterým si uživatel sám zvolí pokrytí. P12 používá 12palcový LF driver a 3palcový výškový HF driver v koaxiální konfiguraci, což zajišťuje dokonalé fázovánívýjimečnou srozumitelnost a vyrovnanou odezvu v plném frekvenčním pásmu.

Reprobox je dostupný v mobilní a instalační verzi, v černé nebo bílé barvě, v obou případech s povrchovou úpravou proti poškrábání. Je vyroben z kvalitního březového dřeva a může být umístěn jak vertikálně, tak i horizontálně (jako pódiový monitor světové třídy), s přepínačem pro aktivní/pasivní provoz. Nabízí ucelenou řadu příslušenství pro vhodné umístění, od hnízda na stativ, zavěšení na stěnu, se zavěšením se subasem nebo bez něj. Současně uvedený subbas L15 je určený pro rozšíření hlubokých frekvencí při zavěšení nebo v tandemu s P12.

Napájení a řízení je zajištěno prostřednictvím procesorovaného zesilovače NXAMP4X2MK2, který nabízí vícekanálové, vysoce výkonné zesílení se sofistikovanou kontrolou, integrací do sítí a ochranou reproboxů.

Více informací o P12