NEXO STM pro prestižní ceremoniál AV Awards

Udílení cen AV Awards letos oslavilo 20. výročí a jde o nejprestižnější akci v oboru AV průmyslu. Zúčastnilo se jí více než 1200 profesionálů z celého AV odvětví.

NEXO STM pro prestižní ceremoniál AV Awards

Vloženo 26. 11. 2018

Udílení cen AV Awards letos oslavilo 20. výročí a jde o nejprestižnější akci v oboru AV průmyslu. Událost pořádal časopis AV Magazine v londýnském Grosvenor House a se zúčastnilo jí více než 1200 profesionálů z celého AV odvětví. Letos se o večerní program na této akci postaral NEXO STM modularní line array společně s hvězdným komikem Romesh Ranganathantem.

AV společnost Production Plus poskytla pro tuto událost veškeré audio zařízení. Výběr padl na STM Series modularní line array společně s digitálním mixpultem Yamaha CL5.

Great Room, sál v Grosvenor House’s, kde se událost konala, má rozlohu téměř 2.000 m2 s pódiem umístěným na straně. Andy Miller, jednatel firmy Production Plus, vysvětluje: „Pro dosažení skvělého zvuku je klíčové pokrytí. Jedna z úžasných věcí, co se týče vyzařovacích vlastností systému NEXO’s STM Series, je, že můžeme pracovat se zavěšením, které místnost poskytuje, a přesto dosahovat pokrytí, které potřebujeme, bez použití dodatečného zavěšení. Hlavní modul STM M28 má kompaktní velikost, nabízí potřebný SPL a rovnoměrné pokrytí. Systém je také dobře stackovatelný, což napomohlo ideální konfiguraci v prostoru, jakým je Great Room.“

Dva malé clustry STM M28, jen tři moduly v každém, byly pověšeny nad pódiem, dva na zemi vystackované setavy 4x STM S118 suby plus 3x STM M28 . To zabezpečilo pokrytí pro hlavní prostor sálu Great Room. Po obvodu sálu bylo umístěno několik NEXO PS boxů k rozšíření hlavního zvuku.

Production Plus, se sídlem v Letchworthu je jedním z předních AV dodavatelů NEXO ve Spojeném Království. Firma disponuje rozsáhlým seznamem line array a point-source systémů. Proto byla tato firma logickou volbou pro dodání PA systému na udílení cen v Grosvenor House Great Room.