NEXO systémy v krásném prostoru Mayenne ve Francii

Espace Mayenne je komplex architektonicky působivých míst pro konání akcí v okolí města Laval na západě Francie. Tato futuristická multifunkční zařízení pojmou od 20 až do 4500 návštěvníků pro jakoukoli příležitost. V nedávné době byla vybavena nejuniverzálnějšími systémy pro produkci zvuku, dodanými společností NEXO a implementovanými společností Videlio Rennes.

NEXO systémy v krásném prostoru Mayenne ve Francii

Vloženo 20. 08. 2021

Největší ze tří míst je hala Salle Myenne, která pojme až 4500 diváků a je schopná hostit sportovní akce a různá show. Pro tuto krytou arénu byl vybrán systém NEXO GEO S12 s 10 klastry umístěnými tak, aby pokryly tribunu i hrací plochu. Přesto, že je zde umístěno 32 beden GEO S12, sestavy jsou tak nízko, že jsou sotva vidět oproti malým akustickým panelům na stropě. Tento systém, běžící na síti Dante, je napájen pouze třemi zesilovači.

V druhém prostoru, Pegasus Room, se může sejít až 2000 lidí na nejrůznějších akcích, sportovních eventech a představení. 2 klastry každý se čtyřmi moduly řady GEO S12 , pokrývají hrací plochu, zatímco jen čtyři point source boxy PS15 pokrývají sedačky.

Poslední, the Congress Hall, pojme až 500 lidí na meetingy a setkání. Je vybavena PA NEXO PS sérií pro zesílení řečníků. Stejně jako v Pegasus Room systém funguje na Dante síti.

Pod vedením Frederica Desir z Espace Mayenne, návrh systému provedl Grégory Aldea z Ducks Scéno, systémovou integraci zajistil Jean-Luc Imbert z Videlio Rennes a další designové návrhy zhotovila divize podpory NEXO’s Engineering Support.