Nexo uvádí první 12″ point-source reprobox

Nexo P12, nový výkonný point-source reprobox, je vůbec první 12palcovou point-source reprobednou, kterou kdy Nexo navrhlo. P12 byla představena společně s novou produktovou řadou na The InfoComm Trade Show v Orlandu. Tento reprobox je úžasnou kombinací elegantního vzhledu a ohromujícího výkonu.

Nexo uvádí první 12" point-source reprobox

Vloženo 13. 06. 2019

P12 je dlouhodobě očekávaným doplněním Nexo produktové řady a je skutečně inovativní, díky důmyslnému systému vyměnitelných úhlovacích zvukovodů, díky kterým si uživatel sám zvolí pokrytí. P12 používá 12palcový LF driver a 3palcový výškový HF driver v koaxiální konfiguraci, což zajišťuje dokonalé fázování, výjimečnou srozumitelnost a vyrovnanou odezvu v plném frekvenčním pásmu.

Reprobox je dostupný v mobilní a instalační verzi, v černé nebo bílé barvě, v obou případech s povrchovou úpravou proti poškrábání. Je vyroben z kvalitního březového dřeva a může být umístěn jak vertikálně, tak i horizontálně (jako pódiový monitor světové třídy), s přepínačem pro aktivní/pasivní provoz. Nabízí ucelenou řadu příslušenství pro vhodné umístění, od hnízda na stativ, zavěšení na stěnu, se zavěšením se subasem nebo bez něj. Současně uvedený subbas L15 je určený pro rozšíření hlubokých frekvencí při zavěšení nebo v tandemu s P12.

Napájení a řízení je zajištěno prostřednictvím procesorovaného zesilovače NXAMP4X2MK2, který nabízí vícekanálové, vysoce výkonné zesílení se sofistikovanou kontrolou, integrací do sítí a ochranou reproboxů.

Více informací o P12