Royer Lab – AxeMount

Unikátní duální mikrofonní držák pro Royer Labs R-121 a SM57.

Royer Lab - AxeMount

Vloženo 20. 06. 2022

Dynamické mikrofonní kombo ve stylu R-121/57´style je legendární kombinací pro snímání elektrických kytar. S AxeMount (*pozn.) je používání těchto dvou klasických mikrofonů ještě jednodušší, rychlejší na nastavení a celkově daleko stabilnější. Můžete také bez námahy přemístit dva mikrofony z jednoho reproboxu na druhý – je to stejně snadné jako přesun jednoho mikrofonního stojanu.
Mikrofonní klip AxeMount umístí R-121 hned vedle dynamického mikrofonu ve stylu 57, zabezpečuje fázovou shodu a jako jednotná sestava je připraven k nahrávání, jako dokonalý balíček mikrofonů pro snímání elektrické kytary.

Dobrým výchozím bodem je umístění klipu tak, aby dynamický mikrofon směřoval tam, kde se vrchlík reproduktoru setkává s papírem. R-121 bude potom směřovat spíše na vrchlík. Toto je osvědčená a klasická poloha pro tyto dva mikrofony.
Přirozený, plný zvuk R-121 smíchaný podle chuti s ostrostí 57´ style dynamického mikrofonu umožňuje fenomenální přizpůsobení nahraných a živých kytarových tónů. V minulosti vyžadovalo použití těchto dvou mikrofonů dva mikrofonní stojany, dva držáky a čas, aby byly mikrofony správně umístěny a vzájemně sladěny. AxeMount to vše odstraňuje a metodu kombinace snímání pomocí R-121/dynamického mikrofonu maximálně usnadňuje.

• Držák pro legendární kombo R-121/dynamický mikrofon v jednom kompaktním balení.
• Rychlé a snadné nastavení
• Phase perfect – značka zarovnání označuje umístění ve fázi pro 57-style dynamických mikrofonů
• Levné

 

*pozn: mikrofony nejsou součástí držáku

Koupit AxeMount na eshopu