Zpěvák Petr Bende otevřel Hudební ráj V Brně!

17. listopadu přesně v 17:00 hod. v Brně na Jugoslávské ulici č. 9 přestřihli společně zpěvák a muzikant Petr Bende s majitelem společnosti MusicData Tomášem Ouředníčkem pásku od vchodu do nové největší prodejny hudebních nástrojů v Brně "Hudebního ráje" společnosti MusicData. Petr Bende se zároveň stal kmotrem tohoto atraktivního hudebního shopu.  

Zpěvák Petr Bende otevřel Hudební ráj V Brně!

Vloženo 18. 11. 2010

Po úvodní světelné show a přestřihnutí pásky si mohli všichni přítomni prohlédnout nádhernou prodejnu s obrovským množstvím vystaveného sortimentu hudebních nástrojů a příslušenství, která je nyní otevřena pro amatérskou i profesionální veřejnost. Raritou brněnského Hudebního ráje je mimo jiné i samostatná zkušební místnost, kde si zákazníci mohou v klidu a soukromí vyzkoušet například bicí soupravy, nebo cokoli z nabízeného zboží. Další zajímavostí je podium umístěné přímo v prostoru prodejny, která je akusticky upravená a jako první zde kvalitu nabízených nástrojů, aparatur a příslušenství vyzkoušel právě Petr Bende a poté hudební skupina Pozdní sběr.

A proč se stal kmotrem Hudebního ráje právě Petr Bende? Tomáš Ouředníček oceňuje jeho hudební kvality. S firmou MusicData spolupracuje Petr Bende už roky a stejně jako loni bude tato česká prestižní firma, která zajišťuje technické hudební zázemí pro největší české i zahraniční hvězdy (jako např. Čechomor, Aneta Langerová, Chinaski, ...) zabezpečovat a podporovat ozvučovací a světelnou technikou Vánoční tour Petr Bende & band a hostů po 13 českých a moravských městech.

Návštěvu nového Hudebního ráje v Brně si nenechte ujít a pokud navíc hledáte vhodný vánoční dárek pro své blízké, je tato hudební prodejna tím nejlepším typem!

Více informací o nabízených službách najdete na www.musicdata.cz a na e-shopu: www.hudebniraj.cz