Bar Slast

V listopadu 2018 jsme realizovali projekt ozvučení a efektové osvětlení baru Slast v Brně na Zelném Trhu. Historické sklepení s nízkými stropy limitovalo použití velkých reproboxů, proto byl použit unikání systém od belgického výrobce Audac. Kombinace basového reproboxu NOBA8 a výškových reproboxů ATEO2 zní skvěle i v členitých klenutých prostorách, bas byl umístěn na stropě díky nízké výšce a speciálnímu držáku. Vše je řízené audio maticí M2 přes aplikaci v tabletu Audac Touch, napájené zesilovači s procesingem SMQ a PMQ.

Světla dodal výrobce Enttec. Jedná se o 16bitové doty s šesti led diodami, v zakázkové rozteči 400 mm. Kde bylo potřeba, rozteč byla upravena na potřebnou míru. Programování světel a jejich rozmístění je řízeno softwarem Led Mapper, vzdálené ovládání přes tablet komunikuje na protokolu OSC. Výsledkem je osvětlení s možností volby široké škály barevných odstínů, efektových přelivů či řízení reagující na aktuálně přehrávanou hudbu.

Celý projekt spadá pod kreativní uskupení Lidi z Baru, tvůrců originálního Baru, který neexistuje či podniku Super Panda Ciscus, který byl vyhlášen jako nejlepší kokteilový bar v České republice.