Ozvučení a chytré ovládání

Ozvučení a chytré ovládání

Centrální ozvučení rodinných domů nabízí velký komfort uživateli ve směřování hudby do všech pokrytých místností a pro všechny členy domácnosti zároveň. Dle množství zdrojů hudby může v každém pokoji hrát jiný hudební žánr a to vše bezdrátově po místní WI-FI síti. Zahradní slavnost nebo pouhý odpočinek na verandě doprovodíte oblíbenou hudbou bez nutnosti přepravování reproduktorů. Aplikace do chytrých zařízení umožňuje propojení všech zařízení do jednoho ovládaného celku.

Více informací
Domácí kino

Domácí kino

Stále častěji je televize v obývacím pokoji nahrazována projekcí, k čemuž přispěla designová proměna projektorů, jejich dostupnost a spolehlivost. Větší bílou stěnu naleznete téměř vždy a připojení zdroje je nyní možné i bezdrátově. Ve spojení s kvalitním zvukem a Blue-ray přehrávačem je výsledkem nadstandartní filmový požitek.

Více informací
Akustické úpravy

Akustické úpravy

Ošetření prostorů s pomocí analýzy prostorové akustiky a instalace akustických prvků zajistí nápravu použití nevhodných materiálů v interiéru. Pomocí nenáročných úprav je možné stávající prostory upravit pro požadovaný účel.

Více informací

Více informací o projektech.

Služby

Další služby
Další služby