Ozvučení a prezentační technologie

Ozvučení a prezentační technologie

Ozvučení výrobních hal bývá realizováno zvukovými projektory nebo tlakovými reproboxy spolu s ústřednou a stolním mikrofonem pro zajištění dobré slyšitelnosti hlášení a řízení provozu. Společenské prostory včetně prezentačních místností osazujeme řečnickými systémy pro školitele, doprovázené projekcí či monitory pro vizuální infotainment.

Více informací
Komunikační zařízení

Komunikační zařízení

Dodáváme kompletní systém komunikačních zařízení, které zajišťují efektivní propojení mezi odděleními, pracovišti a řízením výroby. Řešení mohou být mít standartní podobu komunikace každý s každým, lze řešit i individuální požadavky na schématické směřování komunikace.

Více informací
Evakuační systémy

Evakuační systémy

Přemýšlíme dlouhodobě, a proto nabízíme komplexní řešení evakuačních systémů, které zahrnujících profesionální poradenství, plánování systému na míru dle požadavků zákazníka až po dodávku a instalaci systému včetně finálních provozních zkoušek a nutných certifikací EN54-4 a EN54-16 platné legislativy.

Více informací
Stavební akustika

Stavební akustika

Stavební akustika řeší oddělení ruchů z okolí od daného prostoru zvukovou izolací. Jde o vzájemné akustické oddělení dvou prostorů, projevující se potlačováním zvuku při jeho šíření z jedné místnosti do druhé. Ideálně jsou tyto úpravy součástí prováděcí dokumentace ještě před samotnou stavbou haly. Je však možné tyto úpravy realizovat do stávajících objektů za pomoci speciálních akustických materiálů.

Více informací
Průvodcovské systémy

Průvodcovské systémy

Konferenční a překladatelské bezdrátové systémy. Profesionální série MTG-100 a MTS-100 je připravena pro různorodé vnitřní i venkovní náročné aplikace, jako jsou konference, kde je simultánní překlad pro různé jazyky nutností. Dále vzdělávací instituce, prohlídky výrobních závodů, turistické průvodce, soudní síně, pomocné odposlechy a další. Systém přenášený audio signál v digitální kvalitě v pásmu UHF 863-865Mhz.

Více informací

Více informací o projektech.

Služby

Další služby
Další služby