MOD Dwarf – neomezený svět zvukových možností

Kompaktní a výkonný audio procesor typu All-in One pro vyjádření vaší kreativity doma, ve studiu nebo na live vystoupení. Otevřená platforma pro tvorbu kreativních efektových řetězců od základních efektů až po kompletní virtuální kytarové sestavy zahrnující efekty, zesilovače, reproboxy, nebo loopery, MIDI syntezátory, atd.

MOD Dwarf - neomezený svět zvukových možností

Vloženo 17. 02. 2023

JEDEN VÝKONNÝ PEDÁL

MOD Dwarf je výkonný efektový pedál, který vám poskytuje přístup k bezpočtu amp a cabinet simulací, efektových a ovládacích jednotek a možností zpracování v kompaktním a odolném formátu, který je připraven na na využití jak v doma, ve studiu i na koncertech.

Navržen tak, aby se vešel do každé sestavy

Připravte si zvukové sestavy ve studiu a snadno je přeneste na pódium. Nekonečná kombinace pedálů, možností zpracování a tonálních možností, dostupná odkudkoli.

Elegantně jednoduché rozhraní
Vytvářejte kompletní pedalboardy, upravujte jednotlivé efekty a stahujte další moduly plug-in pro zpracování přímo z počítače přes USB.

Výkonné zpracování
Dva vstupy a výstupy s možností konfigurace jako Mono, Dual Mono nebo a integrovaný 1,3 GHz čtyřjádrový procesor ARM vám poskytnou kreativní možnosti celého studia v jediném pedálu.

PLNÝ MOŽNOSTÍ

Obrovská, stále se rozšiřující sbírka Plug-in efektových modulů pro neustálý vývoj vašeho zařízení bez nutnosti nákupu nového hardwaru.

Mnohem víc než jen předvolby
Pravidelné nové verze Plug-inů vám umožňují neustále prozkoumávat nové zvuky a nastavení a ukládat je jako celé Pedalboardy.

Intuitivní a flexibilní
Vytvářejte a sdílejte své Pedalboardy pomocí editačního grafického rozhraní založeným na web prohlížeči. Získáte tak prostor a přehled pro vytváření vlastních individuálních efektových sestav.

Otevřený systém pro zpracování inovací
Náš operační systém podporuje vývoj plug-inů třetích stran od společností jako ReMasterMedia, K-Devices, Forward Audio, Shiro, VeJa a mnoha dalších.

GLOBÁLNÍ KOMUNITA

Připojte se ke komunitě MOD a sdílejte pedalboardy, plug-iny a presety a zároveň se učte od kytaristů z celého světa.

Tisíce dalších hráčů
Od roku 2013 jsou hráči závislí na MOD efektech a na sobě navzájem, aby vytvořili rozsáhlou síť nápadů, informací a nastavení.

Stovky pedalboardů
Snažíte se získat tento specifický tón? Nejsi jediný ! Ostatní MOD hráči neustále sdílejí svá nastavení pedalboardů s komunitou a vy tak můžete získat vysněné tóny rychleji a učit se od mistrů.

Podpůrné a aktivní fórum
Jste v oblasti efektů noví, nebo chcete jít hluboko do rozdílů mezi vintage reverbovými zvuky? Připojte se k MOD fóru a seznamte se s lidmi z celého světa, kteří sdílejí vaši vášeň pro hraní a skvělé zvuky.

Neomezený svět zvukových možností
Ekosystém MOD poskytuje svět objevování prostřednictvím intuitivní otevřené platformy omezené pouze představivostí uživatele.

Obrovská, stále se rozšiřující sbírka pluginů

Pravidelné nové verze pluginů vám umožňují neustále prozkoumávat nové zvuky a nastavení bez potřeby dalšího hardwaru.

Naprostá svoboda propojení

Vytvářejte jedinečné zvuky a nastavení propojující audio, MIDI a CV pluginy se svobodou virtuálního světa.
Naše snadno použitelné rozhraní vám umožňuje připojit, rozdělit, sloučit a dokonce i zpětnovazební signály bez omezení.

OS s otevřeným zdrojovým kódem

Vyvíjený jako otevřená platforma je průběžný MOD OS neustále vylepšován. Všechny funkce jsou integrální a konzistentní v celé produktové řadě s novými funkcemi, které jsou pravidelně vyvíjeny.

Stále se rozrůstající sbírka efektů

Více než 300 pluginů. Od klasických pedálů, zesilovačů a reproboxů až po řadu špičkových nástrojů pro tvarování zvuku, naše kolekce virtuálních zařízení neustále roste. Získejte přístup k novým nápadům od komunity kreativních kodérů pomocí pluginů třetích stran nebo importujte svůj vlastní Max gen~ kód.

Samostatná síla

MOD hardware je připraven k okamžitému použití a je splněným snem hudebníků. Veškerá expresivní síla je k dispozici ve Stand-alone režimu jako výkonný nástroj bez nutnosti připojení počítače. MOD Ecosystem inspiruje svým solidním výkonem a přímočarou použitelností v jakémkoli kontextu.

Specifikace:

 • Čtyřjádrový procesor ARM A35 na 1,3 GHz, 1 GB RAM, 8 GB úložiště
 • 3 otočné knoflíky, 3 nožní spínače (s LED), 3 tlačítka a tlačítko menu
 • 2,9″ LCD displej
 • Rozměry: 105 x 202 x 54mm (D x Š x V)
 • Hmotnost: 800 gramů

Vstupy/Výstupy:

 • Dva 6,35mm TRS nezávislé audio vstupy, se ziskem konfigurovatelným od -12dB do +35dB, vstupní impedance 1M Ohm, nesymetrické
 • Dva 6,35mm nezávislé zvukové výstupy TRS, se ziskem konfigurovatelným od 0dB do -127dB, symetrické nebo nesymetrické
 • 3,5mm TRS sluchátkový výstup, se ziskem konfigurovatelným od -33dB do +12dB
 • Vstup a výstup 3,5 mm TRS MIDI typu A
 • Port zařízení USB Type-B pro připojení k počítači
 • Hostitelský port USB typu A pro MIDI ovladače, Bluetooth a flash disky
 • Control Chain port pro MOD periferie
 • Vstup napájení na válcovém konektoru 5,5 x 2,1 x 10mm

Přepravní pouzdro:

 • Rozměry: 240 x 250 x 72mm (D x Š x V)
 • Hmotnost: 280 gramů
Koupit MOD Dwarf