Riedel – novinky z veletrhu Prolight + Sound 2018 ve Frankfurtu

SmartPanel řady 1200 - RSP-1232HLBolero Stand Alone, novinky, které představila firma Firma Riedel Communication na veletrhu Prolight + Sound 2018 ve Frankfurtu.

Riedel - novinky z veletrhu Prolight + Sound 2018 ve Frankfurtu

Vloženo 25. 04. 2018

Společnost Riedel Communications představila nový SmartPanel řady 1200 - RSP-1232HL který představuje obrovský skok v oblasti flexibility, výkonu a konektivity pracovních postupů.

Díky několika plnobarevným multi-touch displejům, 32 inovativním klávesám s hybridními pákami, schopnosti využívat multifunkční aplikace nabízí schopnost se přizpůsobit různým pracovním postupům. Panel otevírá uživatelům možnost pracovat novým způsobem s adaptací na individuální potřeby každého účastníka.
Dvouleté úsilí výzkumu a vývoje za panelem RSP-1232HL zahrnovalo vstupy mnoha uživatelů a odborníků v oboru. Byly vyhodnoceny všechny aspekty stávající technologie panelů, od rozmístění součástí až po jejich vzhled. Výsledkem je uživatelské rozhraní s 32 klávesami, každé s pákovým ovladačem a s integrovaným otočným kodérem, který umožňuje ovládání parametrů na stejném místě.
SmartPanel RSP-1232HL byl navržen tak, aby podporoval různé pracovní postupy. Někteří uživatelé dávají přednost pracovnímu postupu "Talk & Listen", kde si uživatel zvolí, co chtějí poslouchat. Jiné pracovní postupy preferují pracovní postup "Talk & Mute", kde si uživatelé selektivně vybírají signály, které se mají vypnout.
Konektivita je pro firmu Riedel vždy velkým tématem, a proto bylo důležité, aby nový panel využíval jak digitální konektivitu AES3, kterou společnost vždy používala, tak i připojení SMPTE 2110-30 (AES67). Mezi další funkce patří stereofonní, fázově přesné reproduktory; nastavení mikrofonu na předním panelu a nastavení sidetone; přední / zadní USB; Připojení Bluetooth a NFC (stejně jako v Riedel Bolero); GPIO a 4- vodičové porty a světelný senzor pro automatickou kalibraci jasu obrazovky v měnících se světelných podmínkách.

 

Bolero - Stand Alone aplikace

Systém Bolero se stal při uvedení v roce 2017 novým moderním pojetím bezdrátových systémů. Nyní Riedel přichází s Bolero Stand Alone bezdrátovým řešením, které nevyžaduje připojení k interkom matrici a poskytuje další možnosti optimalizace výkonu.
Bolero Standalone je řešení "plug and play", které eliminuje potřebu konfigurace protokolu IP. Antény jsou řazeny Daisy Chain v řadě nebo jako redundantní kruh prostřednictvím synchronizované sítě TDM s nízkou latencí. Nový externí napájecí zdroj také umožňuje napájení až pěti antén. Díky tomu je snadné distribuovat jak data, tak napájení redundantně po celém systému.
Nový vysokorychlostní interface je vybaven rozhraním se šesti analogovými 4- wire porty, třemi GPIO, lze jej přímo připojit k jakékoli anténě a integrovat do stávajícího interkomunikačního systému. Systém je možné konfigurovat rychle a snadno prostřednictvím webového GUI uvnitř antény. Mezi další nové funkce patří možnost individuálního přizpůsobení snímačů, podpora náhlavních souprav Bluetooth a nová funkce QuickMute, která umlčí jednotlivé kanály. Bolero Standalone je univerzální. Pro zákazníky v oblasti pronájmu, stejně jako pro ty ti, kteří nevyžadují složité systémy, ale chtějí využívat flexibilitu a jedinečnou škálu funkcí v bezdrátové komunikaci bude Bolero Stand Alone tou správnou volbou. Dokonce i pro ty, kteří již investovali do jiných systémů, nabízí Bolero ideální řešení. Společně se špičkovou kvalitou zvuku a vynikajícím RF výkonem ocení uživatelé Bolero systému i rozsáhlé možnosti připojení.