RIEDEL Smartpanely RSP-1232HL / RSP-1216HL

Nová generace inteligentních panelů Riedel otevírá nové perspektivy do multifunkčních uživatelských rozhraní.

RIEDEL Smartpanely RSP-1232HL / RSP-1216HL

Vloženo 23. 04. 2021

V návaznosti na technologii, která pohání uživatelská rozhraní Riedel SmartPanel řízená aplikacemi, představují nové SmartPanels řady 1200 obrovský skok vpřed ve flexibilitě, výkonu a konektivitě pracovního toku. Díky plnobarevným dotykovým obrazovkám, inovativním hybridním ovládacím tlačítkům, schopnosti využívat aplikace pro multifunkčnost a schopnosti snadno se přizpůsobit různým pracovním postupům, které se dnes používají, jsou tyto nové panely připraveny pracovat tak, jak jste vždy chtěli a otevírají zcela nové možnosti pracovního toku.

Od základu zcela nové SmartPanels řady 1200 dosud nejchytřejšími panely v nabídce Riedel. Koncept SmartPanel odděluje možnosti panelu od jeho hardwaru a mění jej na obecné zařízení, na které si zákazníci mohou instalovat různé aplikace s různými funkcemi. S Riedel SmartPanel získáte nejen to, čeho je dnes panel schopen - ale také toho, čeho bude schopen v budoucnu.

RSP-1232HL

 • Hardware definovaný aplikací: jeden panel, nespočet oblastí použití
 • Podporuje různé pracovní postupy („Talk / Listen“ a „Talk / Mute“)
 • 32 inovativních tlačítek s hybridní pákou s integrovaným rotačním enkodérem
 • Štítek uzlu s 8místným hlavním popisem, 16místným podřízeným štítkem a uživatelsky definovanými štítky ikon
 • 2 reproduktory s plným frekvenčním rozsahem
 • Nastavení ztlumení mikrofonu a side-tone na předním panelu

 

RSP-1216HL

 • Hardware definovaný aplikací: jeden panel, nespočet oblastí použití
 • Podporuje různé pracovní postupy („Talk / Listen“ a „Talk / Mute“)
 • 16 inovativních tlačítek s hybridní pákou s integrovaným rotačním enkodérem
 • Identifikace s 8místným hlavním popisem, 16místným podřízeným štítkem a uživatelsky definovanými štítky ikon
 • 1 reproduktor s plným frekvenčním rozsahem
 • Nastavení ztlumení mikrofonu a side-tone na předním panelu

Aplikace Intercom
Aplikace Intercom řady 1200 podporuje více pracovních postupů. Někteří uživatelé komunikace preferují pracovní postup „Talk / Listen“, kde si uživatel vybere, co má poslouchat, z původně tichého panelu. Ostatní uživatelé upřednostňují pracovní postup „Talk / Mute“, který začíná panelem, který vysílá vše, přičemž uživatelé si vyberou, které signály se mají vypnout. Uživatelé se mohou rozhodnout, který režim preferují, na základě jednotlivých panelů. Mezi nové funkce, které dále zvyšují snadné použití panelu, patří nový koncept logických skupin společnosti Riedel. Logické skupiny umožňují uživatelům zvolit vlastní barvy štítků kláves nebo LED prstenů kolem kláves. Každý štítek tlačítka má 8místný hlavní štítek, 16místný vedlejší štítek a uživatelem definované ikony. Další ikony poskytují informace o stavu každé klávesy v kterémkoli okamžiku. „Otevřený mikrofon“, „Ztlumený uzel“, „Příchozí pípnutí“, nebo „port busy“ výzvy jsou snadno čitelné a srozumitelné na první pohled. Uživatelé mohou získat tolik nebo tak málo informací o kterémkoli daném uzlu podle potřeby.

Aplikace Control Panel (k dispozici v průběhu 2021)
Díky aplikaci Control Panel lze ovládací, monitorovací a automatizační systémy třetích stran přizpůsobit snadno použitelnému a vysoce intuitivnímu uživatelskému rozhraní SmartPanel. Jeho sada funkcí je překvapivě jednoduchá, ale neuvěřitelně silná. Uživatelé mohou spouštět akce v systémech třetích stran pomocí kláves, otočných tlačítek a dotykových obrazovek na panelu a získat vizuální zpětnou vazbu o stavu konfigurace a změnách pomocí barev, štítků a symbolů na dotykových obrazovkách a LED. Aplikace Control Panel je postavena na otevřených standardech NMOS pro snadnou interoperabilitu a škálovatelnost. Klíčem k tomu je standard NMOS IS-07, který umožňuje výměnu informací o události / stavu (např. stisknutí tlačítka nebo barva LED) napříč systémy různých výrobců.

Audio Monitoring aplikace (k dispozici během 2021)
Aplikace pro monitorování zvuku umožňuje uživatelům sledovat jejich kvalitu zvuku při správě produkce prostřednictvím aplikace Intercom. Aplikace se přímo připojuje k jakémukoli streamu SMPTE-2110-30 (AES67) dostupnému v síti, díky čemuž je výběr a správa monitorovacích zdrojů neuvěřitelně flexibilní a překvapivě jednoduchá. Uživatelé mohou paralelně sledovat až 16 mono AES67 kanálů z celkem 128 kanálů, které mohou rychle spravovat v rámci intuitivního konfiguračního nástroje aplikace založeného na prohlížeči. Protože všechny aplikace SmartPanel běží současně, uživatelé nikdy nezmeškají důležitý hovor: Hovory přes interkom automaticky ztlumí monitorovací hlasitost a budou také zobrazeny na informačním panelu.