Ozvučení restaurací, hotelů a diskoték

Ozvučení restaurací, hotelů a diskoték

Restaurace, kavárny a podobná zařízení vyžadují vyrovnaný zvukový podkres, příjemný a nerušící pro hosty a jednoduchý pro obsluhu. Volíme nástěnné či podhledové reproduktory, ladící s designem místností. Pro kongresové a výukové sály používáme výkonnější aparáty v kombinaci s bezdrátovými řečnickými sadami, případně projekcí. Ozvučení bývá součástí nouzového evakuačního systému. Diskotéky a taneční kluby vyžadují výkonné audio systémy s DJ pultem.

Více informací
Efektové osvětlení

Efektové osvětlení

Efektové osvětlení směřujeme na navození požadované atmosféry místnosti. Využívány jsou hlavně inteligentní LED osvětlení včetně pohyblivých hlav. Světla jsou sdružena do přednastavených režimů, přepnutím ovládače dokážeme sladit prezentace a světelné efekty. Diskotékové osvětlovací systémy dovolují kreativní přístup pro tvorbu barevných schémat spojených s laser show nebo obrazovými efekty.

Více informací
Evakuační systémy

Evakuační systémy

Přemýšlíme dlouhodobě, a proto nabízíme komplexní řešení evakuačních systémů, které zahrnujících profesionální poradenství, plánování systému na míru dle požadavků zákazníka až po dodávku a instalaci systému včetně finálních provozních zkoušek a nutných certifikací EN54-4 a EN54-16 platné legislativy.

Více informací
Projektory a zobrazovací technika

Projektory a zobrazovací technika

Zobrazovací technologie jsou nedílnou součástí infotainmentu veřejných prostor a prostředkem pro smyslové zaujetí zákazníka. Jsou moderním informačním kanálem. Interaktivní projektory promění malý salónek na dokonalou školící místnost, zasedací sály se bez kvalitní projekce a řečnického systému neobejdou.

Více informací
Chytré ovládání AV technologií

Chytré ovládání AV technologií

Zobrazovací technologie umožňujeme integrovat do jednoho celku, společně s ovládáním zvuku, zatemnění a hlavního osvětlení. Systém poskytuje centrální správu přes dotykové panely nebo aplikace v chytrých zařízeních. Uživatelské úrovně usnadňují intuitivní ovládání vybraných místnosti a zařízení.

Více informací
Akustické úpravy

Akustické úpravy

Ošetření prostorů s pomocí analýzy prostorové akustiky a instalace akustických prvků zajistí dobrou srozumitelnost mluveného i reprodukovaného slova či hudby. Úpravy výrazně zvyšují komfort jak posluchačů, tak účinkujících. I pomocí nenáročných úprav je možné stávající prostory akusticky upravit pro požadovaný účel.

Více informací

Více informací o projektech.

Služby

Další služby
Další služby

Reference

Další reference
Další reference