Řešení pro malou jednací místnost

Řešení pro malou jednací místnost

Zde je většinou vyžadováno připojit jeden nebo dva externí mikrofony společně s audio signály například z notebooku. Stačí jenom připojit externí pasivní reprosoustavy a konference mohou začít. Díky bezdrátové technologii Bluetooth tak jednoduše propojíte Váš mobilní telefon a využijete čistý a srozumitelný zvuk, který zabezpečuje integrovaný DSP procesor s obvody potlačení zpětné vazby. Připojením systému do počítačové sítě také můžete jednoduše systém přes webové rozhraní ovládat. Systém BluePOD Conference Mate od firmy Williams AV představuje kompletní All in One řešení se špičkovými parametry a jednoduchou obsluhou.

Brožura ke stažení

Více informací
Řešení pro malou a střední jednací místnost

Řešení pro malou a střední jednací místnost

Pro jednací prostory vybavené AV technologií představuje bezdrátový audio konferenční systém velmi aktuální a žádané rozšíření. Systém BluePOD SOLO sestává z malé kompaktní centrály a mobilní Bluetooth antény. Výstup z centrály připojíte k existujícímu mixpultu a na vstup nasměřujete signál z mikrofonů v místnosti. Posledním krokem je umístit Bluetooth anténu doprostřed místnosti na strop a propojit se Bluetooth jednotkou. Telefon není potřeba párovat, na propojení stačí jedno kliknutí. Po ukončení hovoru se Bluetooth spojení automaticky odpojí, takže není nutná žádná deaktivace bezdrátového spojení.

Brožura ke stažení

Více informací
Komplexní řešení pro moderní konferenční místnost

Komplexní řešení pro moderní konferenční místnost

Každý úspěšný projekt je založen na spolupráci, jejichž klíčovým prvkem je vždy perfektní komunikace. Ať se jedná o ozvučení samotné konferenční místnosti, připojení zvuku z notebooku a mikrofonu při firemní prezentaci, nebo o konferenční bezdrátový hovor s týmem na druhé straně Evropy. Můžete připojit Vaši video prezentaci, vkládat do ní poznámky, nebo předávat kontrolu vzdáleným účastníkům konference. Audio Presenter HUB od firmy Williams AV je přesně takovým zařízením. Dejte Vašim jednáním a konferencím pomocí moderních telekonferenčních systémů od firmy Williams AV nový rozměr.

Brožura ke stažení

Více informací

Více informací o projektech.

Služby

Další služby
Další služby