Školení provádíme v následujících oblastech

Zvukové systémy

Zaškolení v oblasti zvuku se nejčastěji týká ovládání specifických funkcí mixážních pultů, využití potenciálu a všech možností systému, případně zjednodušené ovládání zvuku z lokálních livepostů pro akce bez zvukařovy přítomnosti – malé konference, filmové projekce a podobně.

Světelné technologie

Kluby a sportovní haly povětšinou vyžadují přednastavená světelná schémata s maximální jednoduchostí ovládání, ideálně s dálkovou správou a návazností na pořádanou událost. Připravujeme režimy na míru se zaškolením obsluhy. V případě divadel a kulturních domů se předpokládá přítomnost odborníka na řízení světel, který ocení námi předpřipravené režimy i vysoký standard dodávaných světelných pultů.

Video technologie

Zaškolení provádíme se zaměřením na bezdrátové a interaktivní funkce projektorů. Další oblastí je centrální řízení video signálu přes video matice, upravujeme software vzdálené správy pro každého zákazníka dle individuálních požadavků.

Chytré řízení systému

Moderní aplikace pro tablety a chytré telefony přináší zákazníkovi uživatelský komfort s přehledným ovládáním. Aplikace mohou zahrnovat více funkčních celků se sdruženým ovládáním, zaškolení obsluhy je díky individuálnímu nastavení pouze formální záležitostí.

Mám zájem o školení Zobrazit ceníky

Máme za sebou spolupráci