10 důvodů, proč si zvolit modulární přehrávač XMP44

Audac XMP44 je profesionální audio přehrávač, který můžete osadit různými SourceCon™ moduly podle Vašeho přání. Široký výběr dostupných modulů, které v tomto zařízení pracují samostatně, dělá z tohoto rackového přehrávače pouze o velikosti 1U velmi kompaktním, univerzálním a cenově dostupným zdrojem hudby pro více zónový audio systém.

10 důvodů, proč si zvolit modulární přehrávač XMP44

Vloženo 03. 05. 2019

Důvody, proč pro naše projekty volíme právě tento přehrávač:

1. VARIABILITA DOSTUPNÝCH MODULŮ
XMP44 disponuje čtyřmi sloty pro karty s technologií SourceCon™. Můžete do něj nainstalovat širokou škálu různých modulů od FM tunerů, přes DAB&DAB+ tunery, moduly internetového rádia, multimediální přehrávače a spousty dalších.

2. OVLÁDANÍ Z JAKÉHOKOLI WEBOVÉHO PROHLÍŽEČE
Díky integrovanému HTML5 webovému rozhraní můžete XMP44 ovládat z jakéhokoli standardního webového prohlížeče.

3. OVLÁDÁNÍ POMOCÍ APLIKACE AUDAC Touch™
XMP44 je ovladatelný pomocí aplikace pro chytrá zařízení-AUDAC Touch™. Zaručuje celkové ovládání a konfiguraci systému z jakéhokoli zařízení, kdekoli a kdykoli.

4. USB ROZHRANÍ PRO KAŽDÝ MODUL
XMP44 má čtyři USB rozhraní, které fungují pro každý modul zvlášť a umožňují přehrávání nebo ukládání médií a hlasových souborů pro Váš přehrávač. Zároveň můžete použít jedno z těchto rozhraní pro update systému.

5. OVLÁDÁNÍ PŘES RS232 NEBO TCP/IP
XMP44 disponuje jak portem RS-232, tak i TCP/IP portem, což umožňuje systémovou integraci s jakýmkoli domácím nebo průmyslovým automatizovaným systémem.

6. PROVEDENÍ PLUG & PLAY
Díky technologii SourceCon ™ nainstalujete moduly do XMP44 velmi snadno tak, že je zasunete do vodicích kolejnic. Připojení provedete pomocí kontaktů na hraně karty. To umožňuje jednoduchou a rychlou instalaci bez nutnosti dalšího vnitřního zapojování.

7. KOMPATIBILNÍ S Dante™
XMP44 si můžete nechat rozšířit o volitelné Dante™ rozhraní ANX44, které umožňuje přijímání a odesílání zvuku s nízkou latencí a vysokou kvalitou přes standardní ethernetovou síť.

8. UŽIVATELSKY PŘÍVĚTIVÝ PŘEDNÍ PANEL
Ovládací prvky a displej na předním panelu zařízení zajišťují intuitivní a příjemné používání. I začátečníci zvládnou provoz a nastavení bez problémů.

9. ÚSPORNÉ PROVEDENÍ AŽ 4 PŘEHRÁVAČŮ V JEDNOM
XMP44 je tím nejkompaktnějším zdrojem zvuku na trhu. Je to balíček zahrnující funkce čtyř kompletních multimediálních přehrávačů, uspořádaných v jedné výšce. Šetříte si tak prostor, protože není nutné použít žádný rack.

10. ROZŠÍŘENÍ MOŽNOSTÍ DO BUDOUCNA
XMP44 je dnes nejvíce všestranným zdrojem zvuku, jaký Audac nabízí, s neustále rostoucí škálou modulů.

Aktuální výběr modulů pro XMP44:

BMP40 - bluetooth přijímač
DMP40 - DAB/DAB+ a FM rádio
FMP40 - přehrávač zvukových záznamů
IMP40 - internetové rádio
TMP40 - FM rádio
MMP40 - multimediální přehrávač a rekordér
NMP40 - přehrávač pro audio streaming (dostupný od září 2019)

Odkaz na video: Audac XMP40 -   https://www.youtube.com/watch?v=wf4Cxd08dM8