Nejmenší podhledový reproduktor s výjimečnou kvalitou zvuku – AUDAC CENA3

Širokopásmové podhledové reproduktory řady CENA nabízí bezkonkurenční řešení pro veřejné prostory jako jsou obchodní domy, restaurace, kavárny a jiné. K doplnění celé řady CENA nyní belgický výrobce instalační audiotechniky AUDAC představil nejmenšího člena této rodiny - podhledové reproboxy CENA3

Nejmenší podhledový reproduktor s výjimečnou kvalitou zvuku - AUDAC CENA3

Vloženo 28. 05. 2019

CENA3 disponuje 2,5” širokopásmovým reproduktorem s doporučeným výkonem 10W (RMS) a maximálním výkonem 20 Wattů. Je vybaven multi-tappingovým 100 V transformátorem s vývody pro 6W a 3W. CENA3 je vyrobena z vysoce kvalitních kónických materiálů, díky kterým poskytuje mimořádnou srozumitelnost a je vhodná i pro přehrávání hudby na pozadí.

S průměrem výřezu pouhých 80 mm lze reproduktor CENA3 snadno instalovat kamkoli, můžete použít i stávající otvory. Je ideálním řešením do kanceláří, malých místností nebo architektonických projektů.

Fixace SpringFit ™ zaručuje nejrychlejší možnou instalaci ze všech reproduktorů aktuálně dostupných na trhu. Design mřížky bez rámu je u ostatních stropních reproboxů v tomto segmentu naprosto nevídaný. CENA3 je dostupná v bílém a černém provedení.

Odkazy na produkt: https://imusicdata.cz/audac-cena306w   a  https://imusicdata.cz/audac-cena306b