AUDAC BMP40 a NMP40

Belgický výrobce instalační audio techniky Audac rozšířil svůj výběr SourceCon™ modulů pro profesionální audio přehrávače XMP44 o dva nové produkty. Nyní je k dispozici modul BMP40 pro přehrávání přes Bluetooth a začátkem září 2019 bude k dispozici i modul NMP40 pro přímé streamování hudby.

AUDAC BMP40 a NMP40

Vloženo 23. 04. 2019

Modul BMP40 nabízí možnosti bezdrátového připojení pro přehrávání zvuku z jakéhokoli přenosného zařízení kompatibilního s technologií Bluetooth jako jsou notebooky, smartphony, tablety a další. V závislosti na místě, kde je produkt instalovaný, nabízí vzdálenost přenosu až na 30 metrů.

Modul audio přehrávače NMP40 umožňuje streamovat audio soubory pomocí počítače nebo mobilního zařízení přímo do audio systému při zachování nejlepší dostupné kvality zvuku. Je kompatibilní s různými streamingovými technologiemi, jako jsou DLNA nebo například Spotify Connect. S tímto modulem můžete streamovat hudbu do pevně instalovaného zvukového systému přímo z cloudu pomocí počítače nebo mobilního zařízení, které fungují jako ovladač.