10 důvodů proč si zvolit NOBA8(A) Subwoofer

Subwoofery NOBA8 od belgického výrobce AUDAC jsou výjimečné nejen díky svým parametrům, ale především díky inovativnímu a jedinečnému designu. Tyto subwoofery nám už vyřešily nejeden problém, kdy jsme potřebovali instalovat basový reprobox do různých prostorů, ale jejich rozměry a požadavky investorů nám neumožnily volbu klasického hranatého subwooferu. Jedním takovým příkladem jsou prostory Baru Slast na Zelném Trhu v Brně, kde můžete vidět a hlavně slyšet tyto, svým tvarem jedinečné, basové reproboxy.

10 důvodů proč si zvolit NOBA8(A) Subwoofer

Vloženo 29. 03. 2019

Níže máte důvody, proč volíme tuto variantu do našich projektů.

1. Inovativní design

NOBA8(A) má oblý design ze 4 mm hliníku, který je naprosto odlišný od všech doposud dostupných subwooferů. Tento subwoofer nebudete muset schovávat v rohu, ale se stane doplňkem Vašeho interiéru.

2. Už nepotřebujete žádný zesilovač

NOBA8A je aktivní subwoofer se zabudovaným zesilovačem a DSP procesorem. Proto nepotřebujete žádný další zesilovač.

3. Velký výkon v malém balení

Díky své výšce, pouhých 150 mm, je NOBA8A nejmenším subwooferem ve své kategorii. V kombinaci s 2” reproboxy CELO, MERO nebo ATEO je nejkomplexnějším a nejkompaktnějším současně dostupným zařízením

4. Připojte až 8 satelitních reproboxů

NOBA8A disponuje dvěma 150 -Wattovými výstupy, díky kterým připojíte až 8 Audac satelitních reproboxů.

5. Může být umístěn v podstatě kdekoliv

NOBA8(A) se dodává s gumovými nožkami, takže jej lze umístit na rovný povrch nebo pod nábytek. Pomocí stropního držáku MBK410C jej snadno připevníte k jakémukoliv stropu.

6. Akusticky optimalizováno pomocí WaveDynamics™

NOBA8A využívá technologii Audac WaveDynamics™, takže uživatel velmi snadno nastaví optimální akustickou konfiguraci. Jednoduše nahrajte preferované audio nastavení pomocí integrovaného USB vstupu.

7. Ovládání pomocí dálkového ovladače

Pro bezdrátové ovládání hlasitosti je možné si pořídit ovladač AUDAC RMT40. Přidáním AUDAC AMP523 můžete systém ovládat také přes (wi-fi) síť.

8. Jednoduchá instalace

Nabízí se mnoho řešení pro konfiguraci NOBA8A s různými reproboxy.  Vyberte si balíček, který Vám nejlépe vyhovuje vzhledem k velikosti Vaší místnosti a možnosti umístění satelitních reproboxů.

9. Energeticky efektivní

NOBA8A má energeticky efektivní napájecí zdroj s nejnovější technologií třídy D a funkcí automatického pohotovostního režimu.

10. Poskytuje velmi příjemné nízké frekvence

I přes své malé rozměry poskytuje integrovaný, extrémně výkonný 8”, 300Wattový woofer velmi nízké a příjemné frekvenční odezvy.

Bar SlastTechnické informace