Antelope Audio – Amári

Vývojáři z Antelope Audio opět posunuli laťku technických možností o notný kus výše. Náročným profesionálním uživatelům i audiofilům přinášejí zvukové rozhraní pro profesionální mastering a referenční práci se zvukem.

Antelope Audio – Amári

Vloženo 09. 05. 2019

Nekompromisní zvuková karta se zvláštním názvem Amári je profesionální referenční HiEnd audio rozhraní s nebývalými vlastnostmi. Její čistý, dynamický a přesný zvuk je určen zejména inženýrům mixu, masteringovým guru i náročným audiofilům.

Šasi designově unikátní jednotky je vyrobeno z kovu v elegantním provedení kombinujícím zlatou a černou barvu. Přední panel nabízí kromě sluchátkové sekce i barevný dotykový displej s funkčními tlačítky, otočný enkodér, indikace synchronizace a trojici tlačítek Mono, Dim a Mute pro okamžitý přístup k těmto nejužívanějším funkcím. Amári vypadá přesně tak, jak hraje – elegantně, precizně a čistě.

Analogový signál můžeme přivést na dvojici symetrických vstupů opatřených konektory Combo XLR (24 dBu). Pro nesymetrický signál slouží dvojice konektorů RCA (8,5 dBu). Jako analogový výstup můžeme využít dvou dvojic symetrických výstupů XLR (24 dBu) a TRS (18 dBu). Samostatnou kapitolou je dvojice sluchátkových výstupů s nezávislou regulací úrovně a nastavením impedance pro přizpůsobení jakýmkoli sluchátkům.

Ani digitální konektivita nezůstala vývojáři opomenuta. Vstupy a výstupy AES/EBU, S/PDIF a TOSLINK umožňují připojit prakticky jakékoli digitální zařízení. K začlenění do celého digitálního řetězce slouží synchronizační vstup Word Clock, pro precizní řízení z rubidiových atomových hodin Antelope 10MX slouží vstup 10M.
Propojení s počítačem umožňuje rychlý USB 3.1, pomocí něhož lze streamovat signál 24-bit / 384 kHz. Na vstupech pracuje dvojice převodníků, kdežto každý výstup včetně obou sluchátkových je opatřen svými vlastními DA převodníky. Dynamika převodníků AD 128 dB a DA 138 dB náleží do říše snů.

Díky driverům a ovládacímu software pro PC i Mac můžete Amári používat na obou platformách. Ovládací software je jednoduchý, přehledný a intuitivní. Nepostrádá přístup k jakémukoli parametru; nastavení karty můžete uložit do presetů, jejichž vyvolání je dílem okamžiku.

Kdo nechce dělat kompromisy a vsází na nejvyšší zvukovou i designovou kvalitu, je u konce s hledáním. Amári od Antelope Audio je jasnou a jedinečnou odpovědí.

Produkt: https://imusicdata.cz/antelope-audio-amari-hi-end-usb-prevodnik