Antelope Audio – Synergy Core

Kníže Svatopluk kdysi dal svým synům pomocí svázání několika prutů poučení, že při vzájemné spolupráci dosáhnou mnohem lepších výsledků. Všem dobře známý jev se označuje řeckým termínem Synergie. Toho všeho jsou si vědomi i vývojáři značky Antelope Audio.

Antelope Audio – Synergy Core

Vloženo 09. 07. 2019

Firma Antelope Audio se opět rozhodla posunout technické možnosti svých výrobků o notný kus výše, a tím nabídnout uživatelům vyšší komfort i užitnou hodnotu. Přitom se cena nových produktů oproti svým předchůdcům nijak výrazně nezvýšila. V perexu je vystiženo vše podstatné, díky čemuž dva nové produkty Discrete 4 Synergy Core a Discrete 8 Synergy Core násobně převyšují nejen své předchůdce, ale zejména výrobky konkurenčních značek.

Zvukové karty Antelope Audio jsou známé hardwarovou podporou jedinečných pluginů a mikrofonního modelingu, takže vůbec nezatěžují CPU Vašeho počítače. Synergy Core označuje vylepšené srdce zvukových karet. Nová technologie spojuje masivní paralelní výpočetní kapacity čipů FPGA s nejmodernějšími procesory ARM navrženými pro funkce DSP. To přináší několik výhod:

S duálními DSP v paralelním módu těsně kooperujícími s FPGA čipem je Synergy Core otevřenou platformou. Umožňuje své další inovace i rozšiřování a zároveň zajistí, že vaše investice budou dlouhodobé. Současně se pomocí FPGA výrazně snížila latence celého systému. DSP procesory umožňují uživatelům produktů Antelope Audio se Synergy Core použít ještě větší množství zvukových efektů s možností jejich dalšího rozšíření v současnosti i budoucnu.

Discrete 4 Synergy Core je zvuková Thunderbolt i USB 2.0 karta. K dispozici jsou čtyři analogové vstupy (Mic/Line/Instr), čtyři analogové výstupy, monitorový výstup a čtyři nezávislé stereofonní sluchátkové výstupy. Další digitální připojení je možné prostřednictvím S/PDIF a ADAT rozhraní. K profesionální synchronizaci s ostatními přístroji slouží Word Clock In/Out.

Také Discrete 8 Synergy Core využívá pro připojení k počítači Thunderbolt i USB 2.0. Jejích 26in / 32out s 8 analogovými vstupy (Mic/Line/Instr), 8 linkovými (DB25), 2 monitorovými a 2 sluchátkovými výstupy včetně dvou 2 reampových se řadí ke kartám s nejlepší konektivitou nejen ve své kategorii. Využívá i digitální rozhraní S/PDIF, 2x ADAT a Word Clock.

Inovované převodníky s přesnou synchronizací a mikrofonní předzesilovače přinášejí novou úroveň kvality zvuku a sílu pro profesionální i domácí nahrávací studia a mobilní nahrávání. Studiové předzesilovače s dynamickým rozsahem 121 dB jsou diskrétní tranzistorové konstrukce. Obě karty mají i při paralelním používání pluginů FPGA FX prakticky nulovou latenci. Jsou vybaveny 36 Synergy Core FX efekty už v základní výbavě, přičemž knihovnu můžete dále rozšiřovat. Karty jsou připraveny modelovat legendární studiové mikrofony při použití Edge a Verge modelingových mikrofonů.

Karty Discrete x Synergy Core je možné ovládat pomocí aplikací MacOS, Win i Android. Díky rychlému připojení Thunderbolt můžete u platformy Mac využívat i afx2daw bridge. Tak lze implementovat profesionální FPGA FX pluginy přímo do Vaší DAW a ukládat i automatizovat jejich parametry. Pro uživatele Windows nabízí Antelope Audio velice rychlý a stabilní Thunderbolt driver, s nímž snížíte latenci hluboko pod 1 ms.

S novou technologií Synergy Core implementovanou v inovovaných zvukových kartách Discrete 4 a Discrete 8 dostáváte mocný nástroj pro záznam zvuku i jeho postprodukční zpracování na profesionální úrovni.

Více informací o Discrete 4Více informací o Discrete 8Více informací o Discrete 4 - AnglickyVíce informací o Discrete 8 - Anglicky