Antelope Audio – Edge Go

Edge Go je novým přírůstkem rodiny modelingových mikrofonů. Nabízí komplexní řešení záznamu Vaší produkce včetně poslechu i finálního zpracování zvuku. Stačí Edge a můžete Go.

Antelope Audio – Edge Go

Vloženo 11. 03. 2019

Edge Go není pouze mikrofon. Umožňuje komplexní řešení Vaší práce včetně připojení k počítači, poslechu, záznamu a zpracování zvuku. Komunikace s počítačem je realizována prostřednictvím USB-C, nepotřebujete tedy žádnou zvukovou kartu. Na těle mikrofonu najdete 3,5 mm konektor pro sluchátka. Tak můžete s Edge Go zaznamenat zvuk i vyřešit svůj poslech.

Konstrukce mikrofonu vychází z modelu Edge Duo s duální membránou, která umožňuje měnit směrové charakteristiky i modeling většího počtu mikrofonů.

Stejně jako ostatní modelingové mikrofony Antelope Audio nabízí modeling řady legendárních studiových i live mikrofonů, vintage efekty FPGA FX (EQ, kompresory, magetofon, de-esser a Auraverb) s možností intuitivního ovládání z počítačů PC i Mac. Pluginy i modeling mají hardwarovou podporu přímo v mikrofonu; nezatěžují CPU Vašeho počítače a můžete tak dosáhnout téměř nulové latence. K dispozici máte i presety efektů vytvořené renomovanými studiovými odborníky. Tak můžete jednoduše a rychle vytvořit vokální i nástrojové party svého alba, vyrobit příspěvky pro rozhlas, podcast, YouTube nebo Twitch stream. A to vše pouze s Edge Go!

Od USB mikrofonů ostatních výrobců se Edge Go liší profesionální kvalitou, modelingem studiových mikrofonů, hardwarově podporovanými pluginami a sofistikovaným poslechem. Pokud máte počítač s USB a sluchátka, chybí Vám už pouze Edge Go a můžete začít tvořit.

Předpokládaná dostupnost produktu je první polovina března 2019.

Antelope Audio Edge Go