Antelope Audio – Orion 32 – Gen3

Prestižní výrobce profesionálních digitálních zařízení Antelope Audio přišel na trh s novou generací zvukových karet série Orion 32. Svými technickými vlastnostmi a konektivitou jsou určeny pro studiovou práci nebo odbavovací pracoviště.

Antelope Audio – Orion 32 – Gen3

Vloženo 27. 02. 2019

Obě karty vycházejí z předchozích modelů Orion 32+ a Orion HD. Z hlediska konektivity a možnosti připojení externích zařízení jsou prakticky stejné. Obě jsou určeny pro studiové a broadcast instalace. Proto byste marně hledali mikrofonní nebo nástrojová vstupy. Každá z karet disponuje 32 linkovými vstupy a výstupy, které se propojují s mixážní konzolí, předzesilovači nebo analogovými přístroji. Kromě analogových vstupů jsou karty nadstandardně vybaveny pro připojení digitálních zařízení a k synchronizaci s jinými přístroji.

Orion 32+ | Gen 3 má inovované převodníky, vyšší dynamiku a lepší odstup šumu. Nabízí 32 analogových vstupů a 32 analogových výstupů na konektorech D-Sub 25 a monitorový výstup na dvou TRS Jack. Umožňuje streamování až 64 kanálů I/O přes rozhraní Thunderbolt™. Připojení k DAW s nízkou latencí je prostřednictvím Thunderbolt™, MADI, nebo USB. Dále je k dispozici digitální připojení 2x ADAT a S/PDIF.

Nové převodníky a vstupně/výstupní obvody karty Orion 32 HD | Gen 3 mají až neuvěřitelné vlastnosti. Např. monitorové DA převodníky poskytují dynamiku 136 dB. I HD verze nabízí 32 analogových vstupů a 32 analogových výstupů prostřednictvím konektorů D-Sub 25 a stereofonní monitorový výstup na TRS Jack konektorech. Karta umožňuje streamování až 64 kanálů I/O přes rozhraní HDX. Připojení k DAW s nízkou latencí je prostřednictvím HDX, MADI, nebo USB3. I u tohoto typu můžeme využít digitálního připojení přes 2x ADAT a S/PDIF.

K synchronizaci s ostatními zařízeními slouží u obou karet WordClock vstupy i výstupy. Nechybí ani 10M vstup pro ultra přesnou synchronizaci pomocí rubidiového generátoru Antelope Audio 10MX.

Stejně jako předchozí modely řady Orion 32 nabízí i nová generace sadu efektů z rozsáhlé knihovny FPGA FX pluginů Antelope Audio. Díky hardwarové podpoře přímo v kartě vůbec nezatěžují CPU Vašeho počítače a lze dosáhnout téměř nulové latence. Intuitivní ovládací panel kompatibilní s PC i Mac je uživatelsky přívětivé rozhraní, které respektuje jak know-how výrobce, tak i zpětnou vazbu od zákazníků. Přehledně barevně kódovaná routovací matice, čtyři nezávislé mixy a sloty pro řetězce pluginů jsou mocné nástroje pro jakékoli konfigurace celého uživatelského prostředí, které si můžete uložit nebo zpětně vyvolat.

Antelope Audio svými novými modely definuje nejvyšší technickou i kvalitativní úroveň digitálního záznamu zvuku.

Předpokládaná dostupnost nové generace karet Orion 32+ | Gen 3 a Orion 32 HD | Gen 3 je polovina března 2019.

Orion 32+ | Gen 3Orion 32 HD | Gen 3