Audac M2

Maticový 8x8 zónový systém od belgické firmy AUDAC vyniká pokročilým webovým rozhraním s intuitivním systémem ovládání, variabilním množstvím dálkových i lokálních ovládacích přístupů (laptop, iPad/iPhone, nástěnné ovladače) a libovolnou kombinací vstupních signálů díky 11 DSP procesorům.

Audac M2

Vloženo 19. 02. 2015

Audac M2 je multimediální audio distribuční systém, který nabízí v dané kategorii nevídanou flexibilitu a možnosti nastavení. Zvládne zpracovat různorodé schéma vstupních signálů a disponuje dostatečně výkonným DSP procesorem pro aplikaci většiny moderních filtrů, efektů a dalších možností nastavení.

Jedná se o 8x8 digitální audio mix založený na 11-ti DSP procesorech. Je plně ovladatelný skrz webové rozhraní, dotykový displej (rozšíření), nástěnné ovládací panely či skrz aplikace pro iPhone a iPad. Zabudovaný digitální mix umožňuje libovolně kombinovat všechny vstupní signály navzájem a vyslat je do kteréhokoli výstupu.

Audac M2 je bezkonkurenčním co do výkonu DSP procesoru a pokročilého softwarového rozhraní. Obsahuje 8 symetrických stereo vstupů s Automatic Level Control (ALC) čímž umožňuje připojení různě hlasitého zdroje. Na vstupní signály je možné použít Noise Gate, filtry, 3/7 pásmový EQ a phantomové napájení 48V. Zónové stereo výstupy jsou symetrické, s možností rozšíření o integrovaný zesilovač. Výstupy lze nastavit jako mono/stereo a je možné aplikovat mnoho dalších funkcí jako je delay, udržování úrovně hlasitosti, 5 přednastavených EQ a různé filtry.

Společně s audio výstupy jsou zastoupeny relé (kontakty NO/NC) pro každou zónu. Jsou využitelné pro ovládání vnějších zařízení: světla, zatmění žaluzií, překlenutí ovládačů hlasitosti atd. Všechny audio vstupy mohou být libovolně kombinovány do všech výstupů. Pro udržení přehledu nad všemi funkcemi je možné je uskupit do celků, které je možné znovu použít v jednom kroku. Některé z mnoha dalších předností: 10 programovatelných kontaktních vstupů, 256 nastavení událostí, připojení přes optický kabel (rozšíření), připojení stolního přepážkového mikrofonu nebo 7" dotykový displej (rozšíření).

Parametry

- 8 symetrických stereo vstupů (Line/Mic)

- phantomové napájení 48V

- 4 nesymetrické stereo vstupy

- 2 symetrické prioritní vstupy (Line)

- 10 vstupů pro vnější ovládací prvky

- 8 kontaktních vstupů + 2 prioritní

- 8 symetrických stereo výstupů

- 8 relé výstupů (kontakty NO/NC)

- 8 výstupů zesilovače 16x60 Watt 4 Ohm (POW2 rozšíření)

Možností ovládání

- RS232, TCP / IP

- webové rozhraní (Ethernet) / iPhone / iPad

- přední 7" dotykový displej (M2DIS rozšíření)

- nástěnné ovládací panely

- napájení: 110 - 240V AC / 50 - 60 Hz

- hmotnost: 8,85 kg

Audac M2 maloobchodně k dostání na imusicdata.cz

Audac M2 velkoobchodně k dostání na dealerzone.musicdata.cz