Audac XMP44 a ATEO2

Belgický výrobce instalačního ozvučení AUDAC ve Frankfurtu představil širokou paletu svých produktů a také několik zajímavých novinek. Velkým překvapením je řada profesionálních audio přehrávačů v single balení a vrcholnou verzí XMP44 modulárního přehrávače. 

Audac XMP44 a ATEO2

Vloženo 25. 04. 2015

Otevřený náhled do přístroje vedl k odhalení, že racková bedna s displejem je pouze krabicí pro zapojení čtyř různých audio modulů. Dle potřeby je možné osadit FM rádio, internetové rádio, DAB tuner, MP3 přehrávač, voice interface modul, každý s vlastním výstupem a možností simultánního přehrávání. Stejně jako u dalších produktů Audacu bude možné ovládání přes App aplikaci nebo webové rozhraní.

Očekávané představení proběhlo také v sérii designových nástěnných reproduktorů řady ATEO, kde byla prezentována nejmenší bednička ATEO2. Nejlépe ji vystihuje slogan promo kampaně „Don´t let size fool you“ kdy v balení tak akorát do dlaně hraje statečné srdce s překvapivým výkonem. Stejně jako ostatní bedny ze série disponuje chytrým systémem uchycení Clevermount.

Zajímají Vás ostatní produkty AUDAC? Klikněte zde.