Jak na více-zónové ozvučení – kancelářské budovy, restaurace se zahrádkou, obchodní pasáže, hotely

Ozvučení více oddělených prostor z jednoho ústředního bodu jsou vždy otázkou znalosti prostředí a účelu, který má zvuková reprodukce plnit. AUDAC disponuje variabilními možnostmi připojení různé techniky k sobě tak, aby bylo dosaženo požadovaného výsledku.

Jak na více-zónové ozvučení - kancelářské budovy, restaurace se zahrádkou, obchodní pasáže, hotely

Vloženo 17. 07. 2015

Matice M2 a MTX

Ústředním bodem každé sestavy je matrix systém neboli matice. AUDAC matice vynikají internetovým rozhraním s jednoduchým a intuitivním ovládáním a různými možnostmi dálkového ovládání včetně iPhone či iPad aplikace. M2 je absolutní špičkou v oblasti. Disponuje 11-ti DSP procesory, velkým množstvím filtrů i možnostmi nastavení. Řada MTX pak za rozumnou cenu poskytne velmi vyspělý ústřední prvek chytrého multizónního systému.

Zesilovače

AUDAC nabízí několik sérií zesilovačů v různých třídách i výkonech pro dosažení ideální kombinace s maticí a reproboxy. DPA je série jednoduchých zesilovačů třídy D s 2-16 kanály a různými výkony v single rackových rozměrech. 100V zesilovače ze série CPA se nabízejí ve verzích s 1, 2 nebo 4-mi kanály, patří do třídy AB a budou užívané v sestavách s velkým množstvím instalovaných reproduktorů. Špičkové zesilovače třídy D se řadí do zesilovačů série SMA/SMQ. Jsou osazeny DSP procesorem, LCD displejem na předním panelu a variabilním nastavením.

Reproboxy a reproduktory

AUDAC disponuje širokou škálou reproboxů, různých výkonů, velikostí, způsobem osazení i ochranou krytí. V nabídce AUDAC naleznete reproduktory kulaté i hranaté do stěn a podhledů, nástěnné reproboxy v elegantním designu a různých barvách, venkovní boxy odolné vůči náročným povětrnostním podmínkám.

Nástěnné panely, ovladače, vstupy

Vícezónnové systémy jsou náročnější na instalaci. AUDAC přináší mnoho drobných inovací, které z rozsáhlého systému dělají uživatelsky příjemné prostředí. Lokální nástěnné ovladače a vstupy dovolí v různých místnostech čistě lokální ovládání i připojení vnějšího zdroje. Tyto a další malá „udělátka“ pak dělají výsledek téměř dokonalým.

Matice M2 a MTXZesilovačeNástěnné panelyReproboxy a reproduktory