Jak ozvučit malé prostory – kavárny, bary, salónky, posilovny, třídy

Podívejte se na několik tipů jak ozvučit různé druhy malých a středně velkých prostorů do 40 metrů čtverečních.

Jak ozvučit malé prostory - kavárny, bary, salónky, posilovny, třídy

Vloženo 15. 07. 2015

Set AGRO5.4 – do podhledu

Set AGRO5.4 je určený pro zvučení malých a středně velkých místností cca do 40 m2. Je ideální do kaváren, barů, přísálí i restauračních salónků nebo menších sportovních prostor typu posilovny a spinning centra. Základem je jednotka COM3 s integrovaným 30W zesilovačem, RCA i mikrofonními vstupy a připojením přepážkového mikrofonu. Ovládání je maximálně jednoduché a přístupné každému uživateli. 4 reproduktory CS55 zajišťují kvalitní hudební pozadí a snadno se instalují do podhledových konstrukcí.

Použití: kavárny, bary, restaurační salónky, posilovny

Set LW523 – aktivní, na stěnu

Sestava LW523 se skládá z aktivní a pasivní reprobedny LX523, každá má výkon 40W, a jsou spojené s nástěnným ovládacím panelem RM523, který disponuje mikrofonním a linkovým vstupem a ovladačem hlasitosti. Navržený set se nejlépe hodí pro ozvučení hudebních tříd nebo zasedacích místností. Jediné, co potřebujete k instalaci, je 230V zásuvka pro napájení aktivní reprobedny, vše ostatní zajistí dva propojovací kabely.

Použití: třídy, zasedací místnosti, fitcentra

Set FESTA4.2 – Clevermount instalace na stěnu

Set FESTA4.2 je vhodný tam, kde je snaha nabídnou zákazníkovi příjemný hudební podkres na malém prostoru a v designovém balení. Malý a snadno ovladatelný zesilovač DPA152 je spojen s dvěma reproboxy ATEO4. Nemusíte mít obavu z uchycení na zeď, patentovaný systém Clevermout zajistí, že žádné instalační prvky nebudou vidět.

Použití: obchůdky, butiky, bary, recepce

Mini set SENSO2.2 - do stěny

Hledáte-li zákazník téměř nepozorovatelné ozvučení malé kavárny či baru do 30m2, ideální volbou je sestava SENSO2.2. Kvalitní reproduktory z high-end řady CELO poskytnou plný hudební podkres, mini zesilovač AMP20 se lehce schová pod desku stolu nebo do krabičky na zdi. Disponuje linkovým i mikrofonním vstupem a dostatečným výkonem 2x15W.

Použití: kavárny, bary, obchůdky

Set AGRO5.4 Set LW523 Set FESTA4.2 Mini set SENSO2.2