Jak ozvučit středně velké prostory – restaurace, veřejné prostory, obchody

Přinášíme několik způsobů jak ozvučit různé druhy středně velkých prostorů.

Jak ozvučit středně velké prostory - restaurace, veřejné prostory, obchody

Vloženo 16. 07. 2015

Set AGRO7.10 – do podhledu

Kombinace podhledové reproduktory CS75 a rozhlasová ústředna COM12 je ideální volbou pro jednoduché ozvučení prostor o velikosti přibližně 120m2 a požadavkem na hudební podkres i reprodukci řeči. 120W zesilovač je součástí ústředny, linkové i mikrofonní vstupy s phantomovým napájením také, umožňuje i připojení přepážkového mikrofonu. Vhodný do restaurací, obchodů, hotelů i škol.

Set FESTA4.5 – na stěnu

Sestava FESTA4.5 se skládá z kompaktního subwooferu BASO10 a čtyř satelitů ATEO4, poháněné tříkanálovým digitálním zesilovačem DPA153. Je koncipována pro zvučení středně velkých sportbarů, klubů a sportovních center, kde je vyžadována kvalitní reprodukce hudby včetně basů. To vše v elegantním provedení a snadnou instalací na zeď.

Set CONGRESS2.3 – na stěnu

Ústředním bodem sestavy CONGRESS2.3 je výkonný čtyřkanálový zesilovač SMQ350 s DSP procesorem. Má nepřeberné množství nastavení zvuku a umožňuje spojení různých reproboxů a kanálů navzájem. V této sestavě to jsou dva elegantní sloupové reproboxy AXIR a basový box BASO10. Sestava je vhodná do prostor cca 60m2 s vyššími nároky na akustické vyladění, jako jsou veřejné prostory, církevní stavby, společenské místnosti a další.

Set SENSO6.8 – do podhledu

Set SENSO6.8 se skládá z 8mi širokorozsahových high-endových reproduktorů CELO6, každý o výkonu 60W a čtyřkanálového zesilovače DPA154. Tato kombinace zajišťuje úžasný hudební zážitek.

Set AGRO7.10 Set FESTA4.5 Set CONGRESS2.3Set SENSO6.8