Novinky od Audac – LW523 a GIAX

Belgický výrobce AUDAC je známý produkcí kvalitních výrobků pro pevné ozvučení malých i komplexních budov. Sada LW523 je jednou z menších sestav.

Novinky od Audac – LW523 a GIAX

Vloženo 29. 06. 2015

Kombinuje třípásmové aktivní reproboxy s výraznými basy, výškami a neutrálními středy s nástěnným ovladačem s mikrofonním a linkovým vstupem.

Výkon 2x 40 wattů bohatě postačí pro snadné ozvučení hudebních tříd nebo zasedacích místností, své místo najde i v baru či kavárně. Lze ho rozšířit o modul s webovým ovládáním, dostupná je verze se stejným výkonem a vstupy přímo na reproboxu.

AUDAC GIAX

GIAX jsou sloupové designové reproboxy s výjimečným zvukem, vysokým výkonem a širokým horizontálním rozsahem slyšitelnosti hudby i mluveného slova. 24 reproduktorů v řadě je pečlivě uzpůsobených pro pokrytí členitých prostor kostelů, atrií nebo vstupních hal s maximálním výkonem 480 wattů a možností 100V nebo nízkoimpedančního napájení.

Lehký hliníkový kryt ve stylovém provedení a robustní zpracování dělá ze sloupu elegantní prvek interiéru. Dostupná je verze v poloviční velikosti a polovinou reproduktorů pro méně rozlehlé prostory.

Více informací o produktech ZDE.

více informací k produktech