Exkluzivní partnerství s IBM

V roce 2015 uzavřela společnost MusicData exkluzivní partnerství s největší světovou firmou v oblasti informačních technologií, IBM. Spolupráce se týká návrhu, dodávky, konfigurace a servisu nejmodernějších AV technologií pro brněnskou pobočku IBM Global Services. IBM sídlí v technologickém parku v Brně, je úzce napojena na Vysoké učení technické v Brně a dále rozšiřuje svoji působnost v kraji. Stejně tak je rozšiřována i spolupráce s MusicData, s.r.o.

Naše řešení

V roce 2016 jsme společně realizovali několik projektů. Největším projektem byla obnova AV technologií v meetingových místnostech na ulici Technická. Součástí projektu je dodávka projektorů Epson, pláten MW screens, video distribučních systémů Intelix, vše zapojeno do řídícího systému s dotykovým ovládacím displejem pro snadnou obsluhu. Ozvučení zajišťují produkty značky Yamaha a AUDAC. Kromě AV technologie jednotka ovládá také zatemnění a světla dle nastavených režimů.

IBM rozšířilo své kanceláře do nově vzniklých prostor v areálu na ulici Škrobárenská. Do konferenčních místností jsme realizovali dodávku a konfiguraci interaktivních projektorů Epson EB- 1430Wi, včetně připojovacích stolních panelů českého výrobce Panconnect a ozvučení AUDAC. Interaktivní projektory Epson s dotykovým ovládáním disponují skvělými funkcemi sdílení obsahu více laptopů zároveň, exportu obsahu po síti a propojení se síťovými zařízeními. Postupně bude většina současných projektorů nahrazena interaktivní projekcí.

Zajímavým realizovaným projektem byla interaktivní pracoviště, interně nazývané „KOSTKA“ s dvěma projektory Epson a chytrým nátěrem SmartWall. Na malém prostoru tak vzniklo chytré místo pro efektivní práci malých skupin bez nutnosti zásahu do pevných konstrukcí budovy.

Pro IBM zajišťujeme komplexní servis dodaných AV technologií a školení.